kwi 16

Polska Lista!!!

W piątek o godzinie 17:00 na EskaTv Wojtek będzie gościem programy Polska lista. Zapraszamy przed telewizory :D

mar 27

Dla ciekawskich :)

Kolejna odsłona ciekawostek o członkach zespołu VIDEO :). Tym razem przedstawiamy kilka ciekawostek z życia muzycznego Pawła Stępnia:

„Występowałem gościnnie na wielu płytach i z wieloma artystami  m.in.: Maciej Gładysz,Jan Borysewicz, Tatiana Okupnik, Witold Janiak, Zbigniew Namysłowski, Jerzy Filar, Bogdan Wawrzynowicz, Cezary Paciorek,Jacek Cygan, Bartek Papierz, Michał Kobojek, Piotr „Chypis” Pachulski, Mainstreet Quartet, Tosteer, Rezerwat, Sorry Boys, Samokhin Band.. Ostatnie to Paweł Kukiz ” Siła Honor” i Gienek Loska „Dom”. No i jeszcze płyta VIDEO:-). Chciałbym wystąpić z Peter Gabriel. W planach jest coś swojego ale na razie to tajemnica. W zasadzie co tu pisać? Pracuje jako drummer i wszystko. Zawód jak każdy inny tylko żeby grać trzeba po prostu cały czas ćwiczyć. Nieustannie!!!”

 

mar 17

Festiwal Colours of Ostrava!

W Czechach już niedługo odbędzie się festiwal Colours of Ostrava. Poszukiwani są polscy artyści, którzy tam wystąpią. Wszystko zależy od Nas. Musimy zaproponować zespół VIDEO organizatorom poprzez formularz. Więcej szczegółów znajdziecie w linku! Pomożecie?
http://www.colours.cz/pl/novinky/ankieta-polskich-artystow/

Starsze posty «